YARDIM

SİPARİŞ SÜRECİNİZ NASIL İŞLER ?
 
·      İncelediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra miktarlarını ve kargo limitini kontrol ettikten sonra “ödeme kısmı” butonuna basarak ilerleyin. 
·      Kişisel bilgilerinizin eksiksiz doldurulması siparişinizin doğru ulaşabilmesi açısından önemlidir.
·      Ardından adres kısmında tüm detaylarıyla adresinizi doldurduğunuzdan emin olun. Bazen posta kodu kargonuzun doğru ulaşması adına büyük önem taşımaktadır.
·      Gönderim şekli Türkiye’nin her yerine, 200 TL ve üzeri ücretsiz kargo olup, MNG kargo tarafından sağlanmaktadır. Eğer sizden ücret talep edilirse lütfen tarafımıza bilgi veriniz. 
·      Ödeme kısmına geldiğinizde seçiminiz; 

Banka havalesi ile ödeme yap ise;
·      Siparişiniz tüm detaylarla birlikte sistemimizde gözükecek, yazmış olduğunuz mail adresine havale/eft bilgileri ayrıntılı olarak gelecektir. Ayrıca ekran üzerinde de bilgiler çıkacaktır.
 
Kredi Kartı ile Ödeme yap ise;
·      Kredi kartı bilgileriniz 3D Secure güvencesi altında kredi kartınızdan işlem yapabileceksiniz. Sorun yaşamış iseniz hatırlatmak da fayda var; kredi veya banka kartınızın internet alışverişine açık olması gerekmektedir. 

·      Sipariş bilgileriniz ve detayları sistemimizde kontrol edilip, kargonuz hazırlanırken tarafınıza mail gelecektir. 
 
·      Kargo gönderi takip no’yu tarafınıza mesaj ile ulaştırdığımızda, kargonuzun geliş zamanını takip edebilirsiniz. 

Afiyet olsun..